Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ehitusärimees Andres Koger kurdab oma firma Koger ja Partnerid majandusaasta aruandes, et Eestis on puudu kohalikul kapitalil põhinev, Eesti ettevõtlusesse uskuv vastutustundlik pank.
Koger kirjutab aruandes, et riigihangetel osalemine, mis on Eestis põhiline töö, on muutunud kahjumlikuks, mistõttu ei võeta neist enam osa.
«Normaalses majandustegevuses peaksid olema sellised pangatooted nagu garantiid ja faktooring Eesti riigi vastu madala riskiga kergesti kättesaadavad tooted. Kahjuks hindavad meie peapartnerid SEB ja Swedbank neid täna ülisuure riskiga toodeteks, millistega pärsitakse oluliselt ettevõtete tegevusvõimekust Eesti turul,» kirjutab Koger.
Firmajuht ja –omanik märgib, et ilma pangapoolse koostööta muutub tegevus naturaalmajanduseks.
Koger ja Partnerite möödunud aasta käive kukkus 29 protsenti 1,2 miljardi kroonini. Siiski õnnestus ettevõtte jääda 5,7 miljoni kroonisesse kasumisse. 2008. aastal oli kahjum 93,6 miljonit krooni.

VES/www.e24.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo