Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Riigikogu umbusaldas 9. novembril 63 häälega peaminister Taavi Rõivast. Umbusalduse avaldamise vastu hääletas 28 Riigikogu liiget.


Umbusaldusavalduse peaministrile esitasid 7. novembril 41 opositsioonisaadikut.


Peaministri tagasiastumisel astub tagasi ka tema juhitav valitsus, mis jätkab tegevust uue valitsuse ametisse astumiseni. Presidendil on tagasiastumispalve saamisest alates 14 päeva aega, et määrata peaministrikandidaat ning teha talle ülesandeks moodustada uus valitsus.


Uue valitsuse moodustamiseks alustasid Jüri Ratase eestvedamisel koalitsioonikõnelusi Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik erakond ja IRL.


9. novembril toimunud pressikonverentsil tõdes Jüri Ratas, et kõnelustega võib minna nädalaid. “See ei ole ju mingi saladus, et paljude teemade alus on majandus ja maksupoliitilised küsimused, lähipäevadel võtame need keerulised teemad ette,” ütles ta.

 

Erakonnad on oodatud oma ettepanekuid esitama, IRL on kinnitanud, et nemad ei kavatse toetada astmelist tulumaksu.


Võimaliku koalitsiooni välis- ja julgeolekupoliitika põhisuundadest loe 2. lk

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo