Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

President Toomas Hendrik Ilves kohtus 20. septembril Kadriorus hiljuti loodud sihtasutuse Baltic-American Freedom Foundationi (BAFF) direktorite nõukoguga, kes tutvustasid Balti riikide elanikele mõeldud haridusalaseid vahetusprogramme.

President Ilves märkis, et fondi tegevus on Ameerika Ühendriikide ja Eesti tugevate kahepoolsete suhete kinnituseks. “Need stipen-diumid, mis pakuvad meie inimestele praktilist väljaõpet Ameerika Ühendriikides, on investeeringuks meie riigi tulevikku,” sõnas Eesti riigipea.

BAFFi Sihtkapital rajaneb Baltic-American Enterprise Fundil, mis loodi 1994. aastal. Paljud juhtivad ameeriklased, kes nüüd tegutsevad BAFFi nõukogus, olid 15 aastat kolmes Balti riigis tegutsenud Enterprise Fundi nõukogu liikmed.

“Kui 15 aastat tagasi oli esmajoones oluline majandusalane toetus, siis praegu on oluline hariduse toetamine ja õppimisvõimaluste pakkumine. Mul on väga hea meel, et selline sihtasutus loodi ja ma toetan igati selle tegevust,” lisas president Ilves.

Info:

http://www.BalticAmericanFreedomFoundation.org/

Presidendi Kantselei

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo