Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

juhansoo19. jaanuaril toimunud mälestuskokkusaamise korraldas Jaagu Eesti pere, kes teda siin 25 aastat võõrustasid – perekond Tats. Kui Tauno Tats seda koosolemist plaanis, kutsus ta inimesi, kellega Jaak Eestis kokku puutus.

 

Enamik neist olid Bostonis käinud – kes sealsetes ülikoolides majandust või muusikat õppinud või õpetanud. Vaadati fotosid – Jaak toetamas ja võõ-rustamas üliõpilasi alates 90ndate algaastatest. Ja missugused lood ... palju naermist, just nagu tema oleks soovinud. Ka ÜEKN oli esindatud...


Palju tänulikke inimesi. Et keegi neid kaugel nii lahkelt vastu võttis ja hoidis. Suur sidemete loomine ja vastastikused õpitunnid. Peami-ne jutt oli, et Jaak oli OMA. Eriline ja imetlusväärne.


Kohal olid Tõnu Naissoo abikaasaga, Veljo Areng, Aare ja Tiina Tammemäe, Madis Rehepapp ja Piret Madar, Tairi Rõõm ja Meelis Tambla, Rein Loik ja Tauno Tats perega.

 

Riina Kindlam,


kes esindas Soosaare pere


Tauno Tatsi foto

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo