Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

sildaru14-aastane Eesti vigursuustaja Kelly Sildaru tegi  X-Mängudel Aspenis, CO,  ajalugu, kui võitis pargisõidus kuldmedali ja tõusis võistluste noorimaks kahekordseks kullavõitjaks.


Sildaru tuli freestyle-suusatamises 16 tunnise vahega Big Airi hüpetes hõbedale ja kordas mullust pargisõidu esikohta.


"Võita või võitu kaitsta on üks ja seesama – väga raske," ütles Sildaru vahetult kullavõidu järel. "Oli väga emotsionaalne võit, aga ei näidanud seda tantsuga välja. Tess Ledeux’ saadud 90 punkti pani pisut muretsema, aga kinnitasin endale, et tuleb oma parimal moel ära teha."


"Vaatasin mäel olevast telerist ja kui oli selge, et võitsin, langes pinge. Tegelikult ei läinud kumbki laskumine nii, nagu tahtsin. Eksisin reilidel ja esimese laskumise viimasel hüppel," lisas õnnelik võitja.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo