Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) maksab riigi rahakotist kinni ligi 152 000 eurot osaühingule Ermamaa antud toetust, mida Toomas Hendrik Ilveselt tagasi ei nõutud. President leiab endiselt, et tema ei ole midagi valesti teinud ja kõik süüdistused EASi pihta on jama.


Samas tunnistab EASi juhatuse esimees Sille Talvet-Unt, et  Ermamaa projekti menetlemise eri etappides tehti vigu.


Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni esimees Artur Talvik ütles, et EASi otsus tasuda Ärma talu tagasinõue maksumaksja rahast teeb väga suurt mainekahju avalikule võimule.


"See on järjekordne ringkaitse süsteem, kus justkui keegi mitte midagi teha ei saa. Justkui oleks võimude lahusus ja justkui ei tohiks ministeerium sekkuda EASi asjadesse, mis on ühest küljest väga õige.

 

Teisest küljest jätab EAS organisatsioonina sellise poliitiliselt šantažeeritud organisatsiooni mulje, kus on tavakodanikud, keda karistatakse palju kergemate eksimuste puhul täie rangusega ja siis on eristaatuses inimesed, kellele tehakse väga ebaõiglaseid erisusi," ütles Talvik.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo