Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti juhtiv reisibüroo Estravel avas kontori USAs Arizona osariigis Phoenixis.

 

Ameerika Ühendriigid on eestlaste jaoks väga populaarne sihtkoht nii talvel kui ka suvel. Eesti Panga andmetel tegid Eesti residendid eelmisel aastal USA-sse 30 713 reisi. Erilist kasvu viimased aastad näidanud ei ole. Estraveli samm võib selle arvu taas jõudsamalt kasvama panna.

 

„Meie klientidele avanevad nüüd USA siseturu hinnad, mis on palju soodsamad, kui seni pakkuda oleme saanud. USA inimesed on ka väga kruiisilembesed ja nüüd saavad meie kliendid osa viimase hetke hindadest, mis ei pruugi tavalisi kanaleid pidi eurooplasteni jõudagi,” ütles Estraveli tegevdirektor Anne Samlik. Tänu partnerite võrgu laienemisele saab firma pakkuda nii soodsamaid hindu kui ka suuremat teenuste valikut.

 

Loomulikult näeb Estravel USA-s müügikasvu, sest see on Samliku sõnul miljoni võimaluse maa.  Phoenixis hakkab firma tutvustama ka Eestit, et suureneks USA turistide arv Eestis. Phoenix asub Arizona osariigis, mis tõenäoliselt on USA kõige parema kliimaga osariik. Arizonas saab nii suvitada kui ka mägedes suusatada. See on populaarne suvituskoht nii ameeriklaste kui ka kanadalaste seas.

 

Samliku sõnul ei olnud USA turule minek keeruline, ettevalmistusprotsess kestis umbes pool aastat.

 

100% Estravelile kuuluva ettevõtte nimi on Preferred Travel Services LLC. Ettevõtte büroo ja klienditeenindusosakond asuvad USA suuruselt viienda linna Phoenixi trendikas Biltmore’i linnaosas. Ettevõttes hakkab esialgu tööle viis inimest.

USA haru hakkab juhtima Eestist pärit Olja Müürsepp, kes viimased 28 aastat on elanud Ameerikas Los Angeleses ja Phoenixis. Viimased 20 aastat töötas Müürsepp maailma suurima reisibüroo American Express Travel tippspetsialistina. Ta alustas oma erialast karjääri 1980. aastatel Eestis, töötades  reisibüroos Sputnik siseturismi spetsialistina.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo