Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts (ERRS) koos Vikerraadioga kutsub 29. aprillil taas kõiki tantsuhuvilisi ühiselt tantsima! Ühistantsimisega tähistame rahvusvahelist tantsupäeva.

 

Sel aastal on tantsuvalik lai! Kuna suvel toimub noorte tantsupidu ja tähistatakse Ullo Toomi 115. sünniaastapäeva, siis on tantsitavate tantsude ühiseks nimetajaks Oige ja Vasemba, mis on Ullo Toomi seatud traditsiooniline noorte tantsupeo ühistants. Rahvusvahelise tantsupäeva jaoks oleme meelde tuletanud ka Oige ja Vasemba eelkäijad, mis sobivad samuti tantsida.

 

Ühistantsimisest osavõtmiseks: Kodulehelt http://errs.ee/ leiad tantsukirjeldused, muusika ja videod.

 

Tantsimiseks:

1. Häälesta oma raadio 29. aprillil kell 13.05 Vikerraadio sagedusele – sealt tuleb muusika.

2. Kutsuge sõbrad, töökaaslased või terve pere tantsupõrandale ning tantsige rõõmu ja lustiga! Tantsule ei ole keelatud kutsuda ka võhivõõraid.

3. Kindlasti filmige oma tantsu ning laadige see YouTube’i. Video nimeks pange „Rahvusvaheline tantsupäev 2017 – tantsiva seltskonna nimi“.

4. Lingi oma videost palume saata aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Parimad saavad auhinna.

 

Tantse ERRSi vahva kollektiivi esituses saad vaadata Youtube’st lingilt http://bit.ly/2p21pqQ

 

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts on 1988. a. loodud rahvatantsu ja -muusika harrastajate ning kollektiivide ja juhendajate ühendus, mille eesmärgiks on rahvatantsu- ja rahvamuusika õpetajate ning harrastajate ühendamine ja esindamine ning valdkonna arendamine, esindades sel moel enam kui 23 000 rahvatantsija ja 2000 rahvamuusiku huve.

 

Lisainfo: Epp Joab

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo