Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Telest tuntud Yorki ülikooli arheoloog Tim Sutherland ja lavastaja Jeremy Freeston teevad Salme laevaleiust saate populaarsesse sarja „Medieval Dead“ ehk „Keskaja surnud“, mida näidatakse telekanalil Viasat History.

 

9. mai pärastlõunal olid Tim Sutherland, Jeremy Freeston ja sarja tehniline toimetaja David Halsted filmimas Salme põhikooli nurga juures, paigas, kust 2010. aastal tuli välja üks muinaslaevadest.

 

Eestisse jõudis võttemeeskond eelmisel päeval ja veedab siin viis päeva. Nii on neil piisavalt aega, et kohtuda Salme leiu uurimisega seotud inimestega, filmida ja koguda detaile, selgitas Sutherland Saarte Häälele.

 

Salme muinaslaevad avastas Sutherland enda jaoks paar aastat tagasi internetis. “Arutasime Jeremyga ja leidsime, et see on nii fantastiline leid, et oleks häbilugu seda mitte kajastada,” meenutas ta.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo