Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Sisejulgeolekuministeerium hoiatas siiski, et Lähis-Idast saabuvatel lendudel juba kehtivat keeldu võidakse siiski laiendada tulevikus ka Euroopa lendudele, kui "luureandmed ja ohutase selleks põhjust annavad".

 

USA sisejulgeolekuminister John Kelly teatas, et kaalub sülearvutite keeldu kõigil saabuvatel ja väljuvatel rahvusvahelistel lendudel.

 

Kelly vastas jaatavalt Fox Newsi küsimusele, kas ta võib kehtestada seesuguse ulatusliku keelu.

 

"On olemas tõeline oht – mitmeid ohte, mis ähvardavad lennundust," märkis Kelly. Tema sõnul on terroristid haaratud mõttest mõni lennuk, eelkõige USA oma, lennu ajal alla kukutada.

 

Erinevad allikad teatasid varem, et Ühendriigid kaaluvad sülearvutite keelu laiendamist Euroopa lendudele. Pärast seda on Euroopa Liidu ja USA esindajad arutanud omavahel lennuliikluse turvalisust. Ka Donald Trumpi esimesel välisreisil presidendina saatnud Kelly kohtus lõppeval nädalal EL-i esindajatega.

 

Ühendriigid on juba keelanud kõigi nutitelefonist suuremate seadmete toomise reisijatesalongi kaheksast Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika riigist saabuvatel lendudel.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo