Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Videotuvastus võimaldab inimestel lihtsamini ja vähesema vaevaga panga kliendiks hakata. Kui seni pidi klient pangakonto avamiseks külastama isikut tõendava dokumendiga pangakontorit, siis uue infotehnoloogilise lahenduse abil saavad eraisikud end tuvastada distantsilt olenemata asukohast.

 

LHV on esimene pank Eestis, kus eraisik isikutuvastuse ja pangakonto avamise videosilla vahendusel teha saab. Panga elektroonilised kanalid on arendatud nii, et kliendil oleks võimalikult mugav panga teenuseid kasutama hakata.

 

LHV Panga jaepanganduse juhi Andres Kitteri sõnul ootavad nad enda kliendiks ettevõtlikke Eesti inimesi, kelle jaoks videotuvastus oleks eelkõige mugavusteenus. “Seni oli kliendiks tulemise protsess piiratud, sest vajas siiski kas kontori külastust või isiku tuvastust mõne meie partneri juures. Videotuvastus võimaldab tulla LHV kliendiks ükskõik millisest geograafilisest punktist ning kogu protsess võtab aega maksimaalselt 15 minutit,“ ütles Kitter.

 

Videotuvastuse võimalus on nüüd avatud täisealistele Eesti kodanikele ja kehtivat elamisluba omavatele Eesti residentidele.

 

Isiku tuvastamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart koos ID-kaardi lugejaga või Mobiil-ID. Videotuvastuseks on tarvis internetiühendusega arvutit, millel on töökorras veebikaamera, mikrofon ja Chrome’i, Firefoxi või Opera veebibrauser.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo