Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Septembri lõpus Malaisias ebaväärikalt käitunud ja võõrast naisterahvast ahistanud endine peaminister ja riigikogu aseesimees Taavi Rõivas astus riigikogu aseesimehe kohalt tagasi.

 

Taavi Rõivase juhitud Eesti äridelegatsioon, kes külastas 18.-27. septembril Malaisiat ja Singapuri, korraldas 21. septembril Malaisias peo, kust ei puudunud ei ahistamised ega naiste basseini lükkamised, vahendas Eesti Päevaleht ühe kannatanu tunnistusi.

 

Ahistamisskandaali sattunud riigikogu aseesimees Taavi Rõivas teatas esmaspäeval, 16. oktoobril riigikogu ees, et astub aseesimehe kohalt tagasi. Neljapäeval teatas Rõivas, et taandub küll riigikogu juhatusest, kuid ei lahku parlamendist.

 

Reformierakondlane Rõivas tunnistas ebaväärikat käitumist välisreisil võõra naisterahva suhtes ning vabandas avalikkuse ja oma perekonna ees.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo