Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Euroopa Kultuuripealinn Tallinn 2011 kutsub laste ja noorte muusikakollektiive laste-, pop-ja etnolaulu valdkonnas osalema rahvusvahelisel festivalil TÄHTEDE LAUL, mis leiab aset Tallinnas 14-16. aprillil 2011.a.
Festival on arvatud 2011 Euroopa Kultuuripealinna kultuurikalendrisse ja on avatud kõikide riikide lastele ja noortele oma maa ande-kate talentide tutvustamiseks ning rahvastevaheliste kultuurisidemete loomiseks.
Lühitutvustus Festivalist:
Rahvusvaheline laste ja noorte muusikafestival TÄHTEDE LAUL 2011 toob kokku parimad lauljad nii meilt kui mujalt maailmast, pakkudes tallinlastele ja Tallinna külalistele kontsertelamusi mitmetes avalikes kontsertkohtades ning lastele muusikalisi töötubasid.
Toimumise aeg 14-16. aprill 2011. Festivalil võivad osaleda lapsed ja noored vanuses 3 kuni 20.
Riigid, kust osalejaid kutsutakse: Eesti, Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Venemaa, Moldova, Bulgaaria, Rumeenia, Kazahstan, Suurbritannia, Saksamaa, Itaalia, Ukraina, Valgevene, Georgia, Hiina, USA, Ungari jt.
Festivalil osalejatele on esinemised ja töötoad linna avalikes kohtades: Nokia Kontserdimaja, Solarise keskus, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Rocca al Mare Vabaõhumuuseum, Tallinna Õpetajate Maja ja Rotermanni, Rocca al Mare ning Kristiine kaubanduskeskused ja Meero Muusik huvikool.
Festivali raames toimub 17-20-a. vanusegrupi solistidele ja vokaalgruppidele konkurss pop-laulu zanris, kus auhinnatuks saavad 3 parimat solisti ja vokaalgruppi. Teiste vanusegruppide lauljatele pakume esinemisvõimalusi linna erinevates kontsertpaikades ja valikuliselt ka Gala kontserdil Nokia Kontserdimajas.
Festivalil osalejatele korraldatakse lisaks esinemistele eksursioonid ja ühine rahvuslik õhtu.
Tingimuste ja lisainfo jaoks palun pöörduda festivali juhi poole: Margit Elviste, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , telefon: + 372 5157 222.
www.meero.ee
www.tahtedelaul.meero.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo