Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

2010. aasta algusest  käib  Eesti kasvuvisioon 2018  loomine – otsides vastust küsimusele, mis teeb Eesti maailmas edukaks ja koduselt armsaks aastaks 2018.
See on aasta, mil Eesti Vabariik tähistab oma 100 sünnipäeva ja oleme ka Euroopa liidu eesistujad. Tänaseks on Kasvuvisiooniga kaasa töötanud ca 300 inimest.
Kevadisel Eesti Arengufoorumil  anti Kasvuvisiooni 2018 otsimisele avalöök, millele olid eelnenud maailmatrendide kaardistused ja stsenaariumite loomine väiksemates gruppides ning rahvusvahelise strateegiakonsultatsiooni firma GBN kaastööl. Foorumil osalenud eri valdkondade liidrid pakkusid välja oma mõtteid maailmas edukast ja koduselt armsast Eestist aastal 2018, lähemalt saab lugeda Arengufondi lehelt: http://www.arengufond.ee/foresight/forum/article1644/.
27.11.2010 toimuvad Eestis erinevates paikades visioonifoorumid “Meie Eesti 2018”.
Arutelud korraldatakse Arengufondi ja Teeme Ära/Minu Eesti meeskonna poolt koostöös kohalike ärksate inimeste  ja organisatsioonidega.
Eesmärk  inspireerida inimesi  mõtlema pikemas perspektiivis Eesti kui terviku peale ning jagama oma nägemust tuleviku Eestist.
Kutsume visoonifoorumil kaasa mõtlema  väljaspool Eestit elavaid eestlasi, et saaksime ühiselt arutleda tähtsate küsimuste üle ning  aluse panna Eesti uuele eduloole.
Ootame ühendust võtma inimesi, kes on valmis moodustama välismaal elavatest inimestest gruppi- (Mõttekoda),  kelle vahel toimuks arutelu etteantud teemadel.
Kasvuvisoon 2018 arutelu peaks toimuma ajavahemikus  27. november – 6. detsember.
Lisainfo ja osalemiseks registreerimine : Eda Suurorg  meiliaadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Eesti Kasvuvisioon 2018

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo