Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eestile mullu uut brändi pakkunud Hollandi turundusspetsialist Peter Kentie tegi ülevaate Eesti asutustest ja ettevõtetest, kes on vahepealse aja jooksul enda turundamiseks kasutusele võtnud tema ESTkontseptsiooni.

 

Kentie, kes tegi koostööd ka Eesti disainimeeskonnaga, leidis, et EASis valminud tööriistakomplekt on visuaalselt ja graafiliselt küll kõrgel tasemel, ent puudu jääb huumorist, teravmeelsusest ja soojusest, mistõttu ettevõtted ei pruugigi seda hakata kasutama.

 

Ent Kentie enda tasuta loodud EST-märki on kasutusele võtnud paljud. Oma kodulehel https://peterkentie.myportfolio.com/justestonishing-results loetleb Kentie üles kümneid ettevõtteid ja asutusi alates Eesti Rahva Muuseumist ning Pakri teadus- ja tööstuspargist kuni eesistumiseni, kus MKMi asekantsler Siim Sikkut, riigikogu liige Arto Aas jt oma ettekannetes ESTmärki kasutasid.

 

Välja toob Kentie ka ergonoomilisi sülearvutite aluseid tootva The WoodEsti, Eesti murdmasuusatamise tiimi Team Haanja, kelle mütsidel on tekst «estonishing sports», rõivabrändi Monton, kes Eesti olümpiakollektsiooni reklaamimisel kasutas loosungit «Vabadus-EST inspireeritud!» jpt.

Vaata rohkem https://justestonishing.atavist.com/estonia-nation-branding

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo