Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Maailm on väike! Eksootilise Aasia riigi Ida-Timori lipu tõi PyeongChangi olümpiastaadionile Juhan Liivi sugulane, 23-aastane mäesuusataja Yohan Goutt Goncalves, kirjutab Õhtuleht.

 

Prantsusmaal Suresnesis sündinud Goncalvese ema on Ida-Timorist, kuid tema Prantsusmaalt pärit isal on ka Eesti verd. Nimelt on Yohani isa Pierre'i vanaema Eva muusik August Liivi tütar. Augusti isa oli aga Elias, kes oli kirjanike Juhan ja Jakob Liivi vend.

 

2014. aastal Sotšis sai Goncalvesest läbi aegade esimene Ida-Timori taliolümpialane, lipu tõi ta staadionile tookordki. Sportlikult jäi tema saavutuseks slaalomi 43. koht.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo