Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

22. veebruaril andis Omniva välja Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud hõbedase postmargi. Ainulaadsel puhtast hõbedast kirjamargil on kujutatud Eesti Vabariigi suur vapp, margi kujunduse autor on kunstnik Indrek Ilves.

 

„Eesti Vabariigi 100 aasta jooksul pole varem puhtast hõbedast marki emiteeritud, selline ainulaadne kirjamark on igati juubeli vääriline,“ sõnas Riigikantselei EV100 juhtrühma esimees Toomas Kiho.

 

„ Hõbemark on Omniva kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks,“ ütles Omniva juhatuse esimees Joona Saluveer. „Kuna ka selle ilmumisaeg on sümboolne, sobib mark ideaalselt nii eriliseks mälestusesemeks kui ka kingituseks.“

 

Haruldase hõbemargi tiraaž on 30 000. Margi nominaalhind 10 eurot, mõõdud 28 x 38 mm ning kaal 1,2 grammi. Hõbemargid on pakendatud läbipaistvatesse plastikust kaitsekapslitesse. Esitluspäeval on hõbemark piiratud koguses müügil kõikides postkontorites ning Omniva e-poes.

 

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul tähistatakse vabariigi aastapäeva esmakordselt sünnipäevanädalaga, mis jutustab riigi iseseisvumise lugu. 19.-25. veebruarini toimuvad aastapäevanädala suursündmused Tallinnas, Haapsalus , Narvas, Viljandis, Pärnus, Paides ja Tartus. Ülevaate programmist leiab www.ev100.ee/et/ev100-sunnipaevanadal

 

Lisainfo: Mattias Kaiv

Omniva meediasuhete juht

E-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo