Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul alustab aprillikuust suur matkasari, mis viib huvilised erinevaid liikumisviise kasutades erinevatesse Eesti paikadesse. EV100 matkasari kuulutatakse välja 7. aprillil toimuval Matkamessil.

 

„Soovime viia juubeliaastal võimalikult palju inimesi tutvuma Eesti loodusega,“ ütles Eesti Matkaliidu president Ingrid Kuligina. „Matkadega alustame juba aprillist, kui kutsume Eesti inimesi süstade ja kanuudega vooluveekogudele.“

 

Alates aprillist toimuvad juubeliaasta jooksul matkad vooluveekogudel, ooduskaitse- ja seiklusmatkad, avavete- ja pärimusmatkad, ratta- ja tõukerattamatkad, loodusvaatlus- ja korilusmatkad, rabamatkad, auto- ja motomatkad ning tõukekelkude ja uisumatkad. Samuti kutsub augustis oma matkaradadele Riigimetsa Majandamise Keskus.

 

„Augustis valmiv RMK matkatee kolmas haru ühendab kogu Eestimaa ühtsesse võrgustikku,“ selgitas RMK külastuskorraldusosakonna juhataja Marge Rammo. „Igaüks, kes need rajad risti-rästi läbi käib, Eesti mitmekülgset ja kordumatut loodust näeb ja ajalooga tutvub, saab aru, kus on eestlaste juured.“

 

EV100 matkasarja korraldavad Eesti Matkaliit, Riigikantselei EV100 korraldustoimkond ja RMK.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo