Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Saaremaal Nasval tegutsev kalatööstus Saare Fishexport sisenes oma uhiuue toote, kuivatatud kilust valmistatud lemmikloomatoiduga, USA turule.

 

«Aasta lõpus külastasid meid potentsiaalsed partnerid Ameerikast eesmärgiga tutvuda meie meeskonna, toodangu ja ettevõttega,» selgitas ettevõtte juhatuse liige Fred Siimpoeg Saarte Häälele, kuidas Saaremaa toodang ameeriklaste lemmikute toidukaussi on jõudnud.

 

Siimpoja sõnul tutvustasid nad oma toodangut partneri brändi all esmakordselt Global Pet Expol, mis toimus mõni nädal tagasi Orlandos, Floridas ning juba aprilli alguses jõuab kohale esimene konteineritäis toodangut, millele järgnevad lähiajal järgmised.

 

«Käisime ise kohal, saime tutvustada Saaremaad ja siinset kalapüüki ning kirjeldada, kuidas kontrollime kogu väärtusahelat alates püügist kuni pakendamise ja müügini, » kirjeldas Siimpoeg, lisades, et kuna tegemist on ilma igasuguste lisaaineteta, tervisliku ja inimkõlbuliku toodanguga, mida turustatakse lemmikloomadele, oli tagasiside kohalikelt suurepärane.

 

Lisaks Ameerikale eksporditakse Saaremaa ettevõtte toodangut muuhulgas ka Hollandisse, Inglismaale, Taani, Saksamaale, Hispaaniasse ja Balkanile ning eelmisel aastal ka Uus-Meremaale.

 

VES/majandus24.postimees.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo