Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

USA turismi ekspert ja väljaande Harper's Bazaar reisiajakirjanik Anthony Berklich kiitis sotsiaalmeedias Eesti toitu.

 

Neli päeva Eestis viibinud Anthony Berklich jagas oma muljeid Hiiumaal viibitud ajast Instagrami lehel. "Eesti toit on ilmselt üks tervislikumaid ja naturaalsemaid kogu maailmas. Lihtsus ja hea tooraine on kõik, mida sa vahepeal vajad," kirjutas ta oma pildi alla.

 

Berklich võttis osa Suuremõisa lossis toimunud Lääne- Eesti turismi konverentsist "Kalamari või põldmari – kumb on luksuslikum?". 

 

Lääne-Eesti turismikonverentsi leht tutvustab, et New Yorgist pärit Berklich on reisihull, kes juba lapsepõlves huvitus kaugetest maadest ja seal elavatest inimestest.

 

Berklich on lõpetanud New Yorgi ja Colombia ülikoolid ajakirjanduse erialal, oma reiside kaudu soovib ta pakkuda teavet, mis inspireeriks ja kutsuks inimesi rohkem avastama ümbritsevat maailma. 

 

Berklich on luksusturismi tutvustava veebilehe Inspired Citizen asutaja. Ta reisib keskmiselt 200 000 miili aastas ja need on viinud teda enam kui 80 riiki kuuel kontinendil. Mees on turunduskonsultant nii sihtkohtadele, lennuettevõtetele kui ka hotellidele, tema artikleid

kajastavad lisaks Harper's Bazaarile ka Los Angeles Times ja Fox News.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo