Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 2919

Pildil vasakult: Joseph Cecere,  Eve Saar-Kiil, Inga Vahar, Merle Sardis-Brown, Robert Diaz.

Eesti rukkileib, mille maaletooja on Amest Foods, oli juba viiendat aastat esindatud maailma suurimal toidumessil Natural Products Expo West, Anaheim CA.


Messile valitakse tooted väga hoolikalt, kõik peab olema naturaalne ja messi külastajad peavad olema tegevad toiduäris. Huvi leiva vastu oli väga suur. Samuti saame alati palju kiitust oma messiboksile, mis on ehitatud taaskasutatud puust alustest ja võimalikult naturaalselt, need lähevad taas kasutusse peale messi. Maitsele lisaks hinnatakse Euroopa puhast teravilja ja ilma säilitusaineteta tooteid.


Tume rukkileib on USA turul siiski päris uus, aga vaatamata sellele käidi ja prooviti palju leiba. Loodetavasti on leib peatselt saadaval mõnes suuremas poeketis üle Ameerika ja kohvikukettides.


Leivamüük on hetkel väga edukas Amazoni veebipoes. Mikko kohvikus Dupont Circle, Washington, DC-s, saab võileibu Eesti leivaga ja sealt saab leiba ka kaasa osta. Lisaks on mõned poed Manhattanil, Connecticutis ja Washingtonis. Peatselt valmib ka koduleht, kust saab leiba otse tellida. Paar aastat tagasi alustati koostööd Finlandia või ja juustu äriga, sest need tooted sobivad hästi meie leiva peale. Kuna selle aasta mess oli väga edukas, siis järgmiseks aastaks broneeriti kaks korda suurem messiboks.


Eve Saar-Kiil

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo