Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti peakonsul New Yorgis, Jaanus Kirikmäe koos abikaasa Merlega külastas Lõuna Florida eestlaste rahvusgruppe.
Laupäeval, 29. jaanuaril viibis ta Florida idarannikul, kus ta kohtus Lõuna Florida Eestlaste Koondise juhatuse ja liikmetega perekond Kallase kodus. 30. jaanuaril olid peakonsul ja proua Merle Kirikmäe Florida läänerannikul. Peale apelsinide korjamist perekond Aare juures oli vastuvõtt Kesk Florida Eesti Seltsi poolt perekond Linaskite kodus.
Oma lühikeses sõnavõtus andis peakonsul Kirikmäe ülevaate konsulaadi tööst, kodakondsuse ja Eesti passide taotlemise protseduurist ja vastas paljudele küsimustele. Nii oli hr. Kirikmäel võimalus kohtuda umbes 70 kaasmaalasega ja selgitada konsulaadi tegevust.
Mõlemal kaldal veedeti konsuli seltskonnas mitu tundi elavas vestluses, nautides karastavaid jooke ja maitsvaid suupisteid.

Maare Kuuskvere,
KFES sekretär

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo