Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

51973112 399561953938078 8713430788844027904 n

Inger. Foto: Facebook

 

"Eesti Laulu" konkursi finalist Inger valiti veebruaris A&R Worldwide muusikatööstuse uudiskirja nädala uueks artistiks ning ta astus 26. märtsil üles suurel konverentsil MUSEXPO Los Angeleses.


Esineda maailma muusikatööstuse ees on kindlasti suur katsumus ja Inger tuli sellest auga välja. Musexpo külastajatel jätkus palju kiidusõnu Ingeri kohta nii vahetult pärast kontserti kui ka järgmisel päeval. “Olen südamest tänulik selle võimaluse eest. See on olnud üks põnevamaid ja harivamaid nädalaid mu elus,“ kinnitas Inger.


„Täiesti uskumatu ning vapustav tunne oli esineda rahvusvahelisele publikule ja muusikatööstuse liidrite ees. Loodan, et see on pikk samm edasiminekuks.”


“Nüüd seisab ees suur töö, sest võimalused üle maailmse muusikukarjääri alguseks on tehtud,” seisab kirjas pressiteates.


Inger astub selliste staaride jälgedes nagu Katy Perry, Jessie J, LMFAO, Sheppard, Gavin James ning Robyn, kelle kõigi karjäär on saanud hoo sisse pärast esinemist rahvusvahelisel muusikakonverentsil MUSEXPO, mis toimub Los Angeleses.

 

52047559 402041753690098 5550492906428563456 n

Inger Eesti Laulul.   Foto: Postimees


MUSEXPO Creative Summit annab parima võimaluse esineda muusikatööstuse liidrite ees.


Konverents meelitab kohale muusikaäri mõjutajad üle kogu maailma, osalevad nii plaadifirmad, kirjastajad, agendid, tele- ja filmimuusika sünkroniseerijad, kui ka paljude maailmakuulsate brändide esindajad.


A&R Worldwide uudiskiri, mille nädala artist Inger veebruaris oli, on üks enimloetavaid muusikatööstuse väljaandeid üle maailma, mis igal nädalal vahendab selle äri sõnumeid ja tutvustab ka uusi tulevikutähti.


Uudiskirjas toodi esile Ingeri unikaalset häält ja hinge puudutavad esinemist. Samuti jagati lugejatele Ingeri Eesti Laulu konkursil osalenud laulu "Coming Home", mille produtseeris Karl-Ander Reismann.


Tänu nädala artistiks valimisele kõlas Ingeri „Coming Home” rohkem kui 70 raadiojaamas üle maailma, kõigil kuuel

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo