Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

BES aastakoosolek & Balti Ülikooli filmi linastus 4. mail 2019, kl. 4:30 p.l. Scandinavian Living Center, 206 Waltham Street, West Newton, MA


Tegemist on BESi igaaastase koosolekuga, kuhu on kutsutud kõik liikmed ja sõbrad, et heita pilk möödunud aastal toimunule ja paika panna nägemus tulevikust. Seltsi juhatusel on tavaliselt kuus ametit, kes juhivad ja vastutavad seltsi tegevuse eest. Viimasel neljal aastal on täidetud olnud vaid neli ametikohta ning uued vabatahtlikud on väga teretulnud! Lisainfot saab praeguselt presidendilt Paul Attemannilt ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ). Peale koosoleku ametliku osa lõppu saab seltsi poolt pizzat, kohvi ja magustoitu. Linastub Helga Meritsa film The Story Of Baltic University, mis räägib vähetuntud loo sellest, kuidas Saksamaal pagulaslaagri Balti põgenikud asutasid tipptasemel ülikooli. Kõik on oodatud!

 

Bostoni Eesti Kool


Sel õppeaastal toimub veel kolm koolipäeva 14. aprillil, 28. aprillil ja 12. mail kell 14.00-17.00. Asukoht nagu ikka North Chelmsford Congregational Church, 15 Princton St, North Chelmsford, MA. Kõik uued ja vanad õppurid on oodatud! Kooli pidulik lõpetamine toimub 1. juunil.

 

Rukkileiva õpituba


27. aprillil 2019 toimub Eesti rukkileiva tegemise õpituba, mille käigus iga osaline küpsetab leiva, saab kaasa juuretise ja kõik tarkused, et kodus küpsetamisega hakkama saada. Koolitus toimub Food Revolution stuudios, 3 Marble St, Stoneham, MA, kell 3pm-7pm. Osalejate arv on piiratud, registreerimiseks palun kirjutada Anastassia Koldele ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) Osalustasu on $30, materjalid on hinna sees.

 

Suvepäevad


BESi suvepäevad toimuvad Tiina Liivi lahkel loal 17.-18. augustil 2019 harjumuspärases Middletown, RI-s. Rohkem infot edaspidi. BESi uudistega saab tutvuda www.bostoneesti.org ja Facebooki grupis "Estonians in Boston".

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo