Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lugupeetud Ameerika eestlaste organisatsioonid, kogudused ja eestlased kõikjal!
Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides juhatuse ja esinduskogu nimel tervitan teie liikmeskondi ja eestlasi kõikjal maailmas Eesti Vabariigi 93. aastapäeval. Soovin kõigile püsivat jõudu edasi töötada meie keele ja kultuuri kindlustamiseks ja tutvustamiseks ning demokraatliku Eesti Vabariigi iseseisvuse toetamiseks. Jätkugu selleks meil kõigil jõudu ja tahet.

USA eestlaste katusorganisatsioonina on ERKÜ ligi 60 aastat aktiivselt tegutsenud Eesti iseseisvuse ja eestluse säilitamiseks. Ameerika eestlaste tegevuse peamine rõhk kuni 1991. aastani oli Eesti Vabariigi iseseisvuse järjepidevuse kindlustamine ja iseseisvuse taastamine. Meie tegevus oli suureks teguriks iseseisvuse taastamisel. Tänasel päeval jätkame tõhusat koostööd teiste Kesk- ja Ida-Euroopa ning Balti organisatsioonidega ameerika eestlaste nimel. Teie kaastöö, ja eriti majanduslik toetus ERKÜ-le, aitab kindlustada selle tegevuse jätkamist ja töövilja kasutamist Eesti heaks.  
Ameerika eestlaskonna elujõu kandjateks on meie organisatsioonid ja kogudused, mis võimaldavad meie rahvuskultuuri edasikestmist. ERKÜ teiseks ja järjest olulisemaks sihiks on toetada nende tegevust eesti kultuuri, keele ja traditsioonide säilitamisel. Võimalus üheskoos arutada ERKÜ tööd, toetusi, ja ameerika eestlaste tegevust tuleb järgmisel ERKÜ Organisatsioonide Kongressil 3. augustil 2011, Portland, Oregonis, Lääneranniku Eesti Päevade ajal. Sinna on kõik huvilised kutsutud.
Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine on tähtis osa meie rahvuskultuuri edasikandmise tegevusest, mille eest täname meie organisatsioone ja kogudusi, kes seda igal aastal korraldavad. Soovin teile kõigile edu selles tegevuses!

Lugupidavalt,
Marju Rink-Abel
esimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo