Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Baltimore koguduse suurkogu koosolek, mis pidi toimuma peale 17. märtsi jumalateenistust lükati edasi 21. aprillini kvoorumi puudumise tõttu. Aga juhatuse soovitusel, et Ülestõusmispühal pole sobiv koosolekut teha, sest inimest tahavad oma peredega olla, on suurkogu koosolek edasi lükatud 19. maini.

Baltimore Markuse Ülestõusmise jumalateenistus toimub 21. aprillil algusega kell 2 pl, kus teenib vikaarõpetaja Markus Vaga ning orelil Renata O'Reilly. Kohvilaud peale jumalateenistust jääb ära, et lubada suurel pühal perekondadel koos olla.


Kolmas kevadine jumalateenistused toimub 19. mail kus jälle teenib vikaarõpetaja Markus Vaga ning orelil Renata O'Reilly. Peale jumalateenistust on kohvilaud ja suurkogu koosolek, mis on juba kaks korda edasi lükatud. On väga oluline, et kõik kes koguduse käekäigust on huvitatud, tuleksid suurkogu koosolekule, mis algab orienteeruvalt 3:30 pl.


Püha Markuse kiriku aadress on St. Marks Evangelical Lutheran Church, 1900 St. Paul St., Baltimore, MD 21218, 410-752-5804.


Täiendavat informatsiooni saab koguduse esimehelt Agu Etsilt, tel 301-526-3327 ja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Agu Ets

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo