Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

58419348 10217475971627481 9208900569752666112 o

Ameerika eestlastele esinejana hästi tuntud ning Ameerika Muusikali- ja Draamaakadeemia lõpetanud Hanna-Liina Võsa tuli seekord New Yorki koos oma õpilastega endaloodud muusikalikoolist Tallinnast.

Hanna-Liina Võsa Muusikalikooli õpilased andsid toreda kontserdi 21. aprillil New Yorgi Eesti Majas. Lisaks sellele oli noortel talentidel mitmeid huvitavaid kohtumisi ning palju avastamist New Yorgi linnas.


Lincoln Centeris kohtusid noored näitleja Remy Zaken’iga, kes on tuntud Broadway lavastusest “Kevadpühitsus” (Spring Awakening). Oma kogemustest ta selle lavastusega rääkiski, lisaks said noored uurida otseallikast, mida tähendab olla muusikalilaulja ja -näitleja.


Muusikalikooli õpilased said ka ise Broadway’s ära käia, nad vaatasid igihaljast muusikali “Kiss me, Kate” Kelli O’Haraga.


VES
Foto: Hanna-Liina facebook

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo