Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

6718

Eesti parim nais-discgolfar Kristin Tattar võttis Ameerika Ühendriikides senise karjääri kaalukaima võidu, kui krooniti esimese eurooplasena kolmepäevase võistluse järel USA lahtiste meistrivõistluste võitjaks.

Kolm päeva kestnud võistlus peeti Virginia osariigis Spotsylvanias. Tattari tulemus oli 17 viset alla raja par'i, mis tähendas, et kokkuvõttes edestas eestlanna võistluse teisena lõpetanud Paige Pierce'i nelja viskega.


Kristin Tattar selgitab, milline on USA lahtiste meistrivõistluste positsioon naiste discgolfi maailmas. "[See on] Üks kõige prestiižemaid naiste discgolfi üritusi. Tegemist on major võistlusega ehk kõige kõrgema kategooria võistlusega. Neid kõige kõrgema kategooria naiste võistlusi oli sel aastal kolm tükki. See on kindlasti selline turniir, mida kõik jälgivad ja ootavad ning on väga hea tunne sealt võitjana väljuda.


Minule on see väga oluline, sest ma olen sellest unistanud ja seda kaua oodanud. Tean, et mul on see oskustepagas olemas, aga millegipärast ma ei ole kunagi suutnud perfektseid ringe kokku panna, mis vormistaks selle võidu. Nüüd suutsin hoida külma närvi ja mängida kõik ringid stabiilselt ja vältida suuremaid vigu. Minu jaoks on see väga tähtis ja oluline võit," tunnistas Tattar Vikerraadiole antud intervjuus.


Tattar ütleb, et võistluse eel võinuks ta nimetada vähemalt kuus esikohapretendenti. Lõpuks otsustas võitja siiski duell eestlanna ning spordiala viiekordse maailmameistri, USA lahtistel mullust võitu kaitsnud Paige Pierce'i vahel.


Edukas võistlus tähendab, et Tattar teenis kutse meeste discgolfi USA lahtistele meistrivõistlustele, mis peetakse järgmisel nädalal. Nendel võistlustel on naistele reserveeritud kaks kohta.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo