Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 0767001

Rahvatantsutrupp Saare Vikat.    Eesti Spordiliidu fotod

Lakewoodi Eesti Mängud toimusid 2.-4. augustil, 2019. Eesti Spordiliidu USA-s korraldusel võisteldi järgmistel aladel: golf, keeglimäng (bowling), tennis, kergejõustik, ujumine, 5K, raudmees (Iron Man), jalgrattasõit, male.

 

20190

201902

Võrkpallimeeskonnad


Suvine torm katkestas tennisevõistlused ja põhjustas viivitusi võrkpallis. Laupäevaõhtuses programmis oli defilee, Lakewoodi Eesti Ühingu presidendi Helica De Shaw ja Eesti Spordiliidu USAs presidendi Tarmo Pallopi tervitused ning auhinnatseremooniad. Long Islandi Lastesuvekodu ja NY Saare Vikati etendusi juhtisid Lili Põldmäe ja kasvatajad – suurearvuline publik võttis need hästi vastu.

 

tennis

Naiste tennis.

 

Tänavuse ürituse külastatavus oli oodatust suurem – vaid vähesed meie Kanada sõbrad ja teised, kes 2019. aasta tantsu- ja laulupeo ja muude võistlusürituste tõttu tihedas suvekavas ei saanud osaleda.


Eesti Spordiliit USA-s tänab spordialade juhte, Lakewoodi Eesti Ühingut, sportlasi, lapsevanemaid ja vanavanemaid ning spordipeo külalisi.

 

Carl Skonberg
Eesti Spordiliit USA-s

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo