Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

BOSTON BALTIC  FILMIFESTIVAL
Sel aastal, 18. - 20. oktoobril, toimub teine Balti filmide festival Bostonis, Emerson College'i ruumides (Paramount Center, 559 Washington Street, Boston, MA 02111). Kokku linastatakse 8 filmi ja nende hulgas ka Eestis ja välismaal sooja vastuvõtu osaliseks saanud “Seltsimees laps” ja dokumentaalfilm Eesti maailmarändurist ja purjetajast “Ahto: Unistuste jaht”.

Sarnaselt eelmisele aastale on ka filmitegijate paneel ja Eestit esindab seal Ahto produtsent Erik Norkroos (koos Q&A-ga). Lisaks kahele toredale Eesti filmile on valikus ka mõnusaid Läti ja Leedu viimase aja hittfilme. Kinokava ja üritustega saab tutvuda www.bostonbalticfilm.org

 

SUUREPÄRANE KUNSTINÄITUS
Helga Roht Poznanski on väärikas ja tunnustatud Eesti päritolu kunstnik, kes elab ja tegutseb Bostonis ja Maine's.


Pikaaegne pühendumus ja andekus päädis James ja Audrey Foster'i auhinnaga. Maineka auhinnaga kaasneb ka Helga isikunäituse korraldamine Moodsa Kunsti Instituudis (ICA).


Näituse avamine toimus juba 21. augustil, kuid õnneks on võimalik seda külastada kuni 5. jaanuarini 2020.


Kasutage kindlasti võimalust näituse väisamiseks, et tutvuda Helga töödega ja nautida kõrgetasemelist kunsti! Rohkem infot: https://www.helgarohtpoznanski.com/

 

Anastassia Kolde

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo