Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

EELK peapiiskop Urmas Viilma pöördus 16. märtsil luteri kirikute vaimulike poole kirjaga, kuulutades eeloleva kolme nädala kolmapäevadel ja reedetel välja kuus palvepäeva ja andis sellega seoses juhiseid kirikute avatuna hoidmise, kirikukellade helistamise, piiblilugemise ja palvetamise kohta.

Üleüldised palvepäevad on 18. märtsil, 20. märtsil, 25. märtsil, 27. märtsil, 1. aprillil ja 3. aprillil 2020. Juhised leiab eelk.ee veebist.


Armsad vaimulikud!
Pühakirja juhtmõte tänaseks päevaks kirikukalendris annab eelolevateks nädalateks sobiva mõtlemis- ja tegutsemissuuna: Parandage oma eluviise ja tegusid ja kuulake Issanda, oma Jumala häält (Jr 26:13).


Praegune eriolukord Eestis ja kogu maailmas januneb palve, meeleparanduse, rahu ja ligimesearmastuse järele. Meie kohus on kirikuna tervikuna ja hingekarjastena olukorrale vastavalt toimida. Käesolevaga saadan teile oma tänase otsuse, millega kuulutan välja palvepäevad, palvepäevade lektsioonid, juhised kirikukellade helistamise kohta ning soovitavad palveteemad. Olen seda otsust tehes saanud kinnitust ka kaasvendadest piiskoppidelt Tiit Salumäelt ja Joel Luhametsalt.


Armsad õed-vennad, pöördun teie kõigi poole sel keerulisel ajal ka isiklikult apostel Johannese sõnadega: Armas, soovin sulle, et sul läheks igati hästi ja sa oleksid terve, nõnda nagu läheb hästi su hingel (3Jh 1:2).


EELK Peapiiskop
Urmas Viilma

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo