Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Meil on hea meel teatada oma lugejatele, et vaatamata New York City’s kehtestatud karantiinimeetmetele jätkab ajaleht Vaba Eesti Sõna ilmumist.

Linnapea käsul jätkavad tööd vaid eluks vajalikud Essential Business ettevõtted ning meedia kuulub ka sellesse kategooriasse.


Niisiis jätkame ka meie tööd ning ka meie tubli trükikoda Shirley linnas Long Islandil, kuhu saadame lehe veebi teel, on lubanud oma trükipressid käigus hoida.


Muidugi, force majeure’i tingimustes, interneti- või elektrihäirete puhul ei saa me kindlustada lehe ilmumist, kuid lubame jätkata kohe esimesel võimalusel.


Ootame teie kõigi häid kogemusi kriisiga toimetulekust ning muljeid ja arvamusi, kuidas paremini praeguses olukorras hakkama saada.


Vahendame ka abipalveid ja -pakkumisi!


Olge hoitud ja jääge meiega!


Teie Vaba Eesti Sõna

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo