Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

SCN15

 

Leili Mai Tõõtsov lõpetas 2019. a. mais Rensselaer Polytechnic Institute’i Troy, New Yorgis, omandades Bachelor of Science (BS) kraadi Materials Engineering alal.

 

Ta sai samast instituudist 2019. a. detsembris Master of Science (MS) kraadi Mechanical Engineering alal ja asus 2020. a. märtsis tööle Boeing Company’is St. Louis, Missouri’s, kus ta on BDS osakonnas manufacturing engineer.


Leili Mai Tõõtsov on New Jersey osariigist pärit, ja ta on olnud aktiivne liige Eesti kogukonnas, eriti gaidluses ja rahvatantsus.


Leili Mai vanemad on Aino-Liis Vanderer Tõõtsov ja Peeter Karl Tõõtsov ja vanavanemad Tõnu Vanderer (†) ja Tiiu-Mai Vanderer ning Martin Tõõtsov (†) ja Koidula Tõõtsov.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo