Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ANNA

 

Kes sündis? Anna Mila Bulone


Millal ja kus sündis? 23. aprillil 2019 (Sõnni tähtkujus), Cedars Sinai haiglas Los Angelesis.


Kellele sündis? Kaja Kataliina Wichman "Mamama" ja Christopher Vincent Bulone "Dadada"! Pere elab Beverly Hillsis.


Vanavanemad: Vanaema Kadri (Anna) Roman Wichman ("Vana-Anna") ja Indrek Sven Wichman (Vanaisa) Okemos Michiganis ning Joseph ja Marjorie Bulone (Grandma ja Grandpa) Clearwater, Floridas. Anna on kõikide vanavanemate esimene lapselaps.


Vanavanaemad: Memme Evi (Pari) Wichman Long Islandil New Yorgis ja Elanor Blair Port Orange Floridas.


Kuidas laps endale nime sai? Vastab ema Kaja: "Enne kui Anna sündis, oli meil plaan talle panna nimeks Mila. Just kui ta oli sündinud ja ma vaatasin tema silmadesse, mul tuli kohe pähe nimi Anna. Anna on ka minu ema nimi ja mõlematel on suured pruunid silmad. Mila on nüüd Anna keskmine nimi."
Kaja jätkab: "Anna on nii tore tüdruk! Ta kõnnib igale poole ja tal tõesti meeldib teha uksi lahti ja kinni, lahti ja kinni. Anna lemmiksöök on banaanid ja ta sööb neid igal hommikul!"


Anna saab jüripäeval ja karjalaskepäeval üheaastaseks! Perel on kavas saada mandri igast nurgast virtuaalselt kokku ühele arvutiekraanile tema ette ZOOMi nimelise videokõne vahendusel. Palju õnne Annake ja pere!


Huvitavat statistikat: 1. jaanuari 2020 seisuga on Eestis 8430 naist ja neidu nimega Anna. Kõige enam on hetkel Annasid vanuses 85+, aga väga palju ka näiteks 30-34 aastaseid naisi. Nimi on tublisti esindatud igas vanuserühmas. Mila nimelisi tüdrukutirtse on Eestis hetkel 112 ja nad on pea kõik vanuserühmas 1-4 aastat!
Nimede statistika on kättesaadav Eesti Statistika võrgulehelt www.stat.ee/public/apps/nimed/.


Kui olete hiljuti abiellunud või saanud lapse ja soovite seda rõõmu laiali pillutud kaasmaalastega jagada, saatke palun teade rubriigi koostajale aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Koostaja:
Riina Kindlam

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo