Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Aire Salmre soovis tänada Rutt Saartsi, et ta jagab oma käsitööhuvi VESi lugejatega. Hea uudis on, et ta tegeleb käsitööga ja oma artiklis nimetab Nancy Bushi.

Muide, aastakümned tagasi Rutt külastas meid ja tõi väikese vahtrapuutaime potikese sees ja sellest on sirgunud suur kaunis tumepunane vahtrapuu. Tahan Rutti ka tänada selle toreda väikese vahtrapuukese eest.


On heameel, et Rutt jagab oma käsitöö huvi VESi lugejatega! Jällegi üks hea vaheldusrikas kirjutis VESis. Käsitöö on hiigla hea teraapia närvidele. Imetlen kaunist käsitööd.


Meeldib Raul Pettai sünnipäevapühendus kunstnik insener Olaf Söödile. Mul tulid pisarad silma, kui lugesin. Olaf koos Gittaga on palju teinud Eesti nime tutvustamisel. Samuti hiigla ilus pilt Gittast ja Olafist kõrgmägedes. Vahvad eestlased! Nad väärivad Eesti Vabariigi tunnustust!


Nagu olen nimetanud VES viimasel ajal on huvitavam ja mitmekesisem, pakkudes head infot ja vaheldust. Loen internetis uut VES neljapäeva õhtul, aga ootan paberlehte, mida on mugavam lugeda ja nautida.


Head ja jõudu VESi töös.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo