Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Transpordifirmal Lat-vian American Shipping Line (LASL) on hea meel teatada  oma laeva- ja lennutranspordi teenuste valiku laienemisest.
LASL on tegutsenud Lätis ja Baltimaadel peaaegu 20 aastat, mille jooksul oleme teele pannud kümneid tuhandeid laste. Algaastail, 1990ndatel, oli enamus saadetistest humanitaarabi Balti riikidele. Järgnevatel aastatel kuni aastani 2007, edenes jõudsalt nii eksport kui kaupade import Eestisse ja Balti riikidesse.

Käive, mille langus oli põhjustatud hiljutisest majanduskriisist ning mis mõjutas meie kõiki kaubanduspartnereid, on nüüd pikkamööda aga kindlalt jälle tõusu teel. LASL üritab olla stabiilne ja tasa-kaalukas lahendus väga mitmesugustele transpordi vajadustele eelseisvatel aastatel.
LASL on saatnud täislastis konteinereid Eestisse üle viieteistkümne aasta. Kuid nüüd pakume ka lennupaki ja väiksemate (konsolideeritud) laevasaadetiste teenust.
Alates 2011. a. aprillist alustas LASL korrapäraseid lennu- ja meresaadetisi New Yorgi piirkonnast Tallin-nasse. Nii firmad kui eraisikud saavad nüüd saata  lennupakke ühest kuni mitmesaja naelani ning suuremaid koguseid ookeani kaudu. Pakid pannakse teele kord kuus. New Yorgist Tallinnasse jõuavad need lennukiga 2-4 päeva jooksul ning laevaga  3-4 nädalaga. Kui saadetiste kogused suurenevad, saame hakata laste tihemini saatma.
Saatjad võivad tuua pakke otse meie kontoritesse või lattu Põhja-New Jersey’s või saata need sinna posti teel (kasutades UPS, Fedex või mõnda kaubaveoteenust). Saame ka korraldada uksest ukseni transporti.
Kaup saabub kas Tallinna lennuväljale või laeva teel Tallinna Sadama tollilattu. Vastuvõtja vastutab kauba tollist läbitoomise eest ning võtab siis kauba endaga kaasa või korraldab selle transpordi.
Viimase aja konteinersaadetised USA’st Eestisse annavad tunnistust, et on välja kujunenud USA/ Eesti tarbijate ning internetikaubanduse turg. Saadetakse väga erinevaid kaupu, kaasa arvatud mitmeid tarbekaupu, mida Baltimaadel pole saada. Maailmas on viimastel aastatel hüppeliselt suurenenud tellimine interneti kaudu ning Baltimaade internetiostjad on leidnud LASL’i teenustes alternatiivi oma ostude muidu koormavatele ja kulukatele kättetoimetamisviisidele. Saadetakse nii väiksemaid esemeid, mida USA müüjad otse ülemeremaadesse ei saada, kui ka suuremaid, nagu traktorid ja lumesaanid (snowmobiles). Meie eesmärk on kogu last turvaliselt ja kindlalt tarbijatele kätte toimetada.
Saatekulud algavad $1.25/nael (lbs) + $25 saatekulu laevaga ja $2.75/lbs + $20 lennukiga. Suuremad saadetised võimaldavad saatekulu vähendamist.
LASL võtab vastu nii papp- kui puukaste, kaubaaluseid, mootorrattaid, autosid, paate ja tavalisest suuremaid ‘oversized’ laste.
Lisainfo: LASL, 19 N. Mountain Avenue, Montclair NJ 07042, USA, 973-744-6565, www.lasl.com, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo