Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Üliõpilaste Toetusfond USAs (EÜT) jagas toetust 43 eesti päritolu üliõpilasele 2009/2010 õppeaastaks. Toetust said 7 üliõpilast USAs, 16 üliõplilast Eestis ja 21 õpilast mujal Euroopas. 2009. a. stipendiaatide  nimekiri ilmub Toetusfondi koduleheküljel (www.esfusa.org).
Õppeained, mida stipendiaadid tuleval aastal õpivad, on igasugused: klaver, ihtüoloogia (kalandus), piimatehnoloogia, füüsika, bioinformaatika, õigusteadus, geenitehnoloogia, neuroteadus, ajakirjandus, ooperilaul, põllumajandus, keeleteadus, elektri inseneer  ja rakendusmatemaatika.
Akadeemiline Täiendusprogramm, mida Toetusfond algatas paar aastat tagasi, leiab iga aasta rohkem kandidaate.  Akadeemilise Täiendusprogrammi kaudu saavad toetust Eesti päritolu  haritlased, kes töötavad Eestis ja otsivad võimalust oma teadmisi täiendada lühemate kursuste või konverentsidega. Selle programmi  raames sai sel aastal toetust 4 isikut, kes sõidavad ennast täiendama arstiteaduse, keeleteaduse ja bioloogia konverentsidele.
Toetusfondi eesmärgiks on pakkuda majanduslikku tuge eesti üliõpilastele kõrgemates õppeasutustes ja toetada akadeemilist tegevust, mis on seotud eesti kultuuri, keele ja ühiskonna edendamisega. Seatud ülesande täitmiseks annab EÜT välja stipendiume ja õppetoetusi kandidaatidele, kes on tõestanud oma akadeemilist võimekust, ühiskondlikku aktiivsust ja soovi anda oma panus Eesti arengusse. Stipendiumidele võivad kandideerida eesti üliõpilased kõikjal vabas maailmas. Sooviavalduse ankeedid  2010/2011 aasta stipendiumideks on saadaval Toetusfondi koduleheküljel (www.esfusa.org).
Eesti Üliõpilaste Toetusfondi juhatus tänab kõiki kaasmaalasi, kes toetavad Toetusfondi tööd nii annetuste kui päranduste kaudu.

Eesti Üliõpilaste Toetusfond

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo