Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

WashingtonieestikoolWashingtoni Eesti Kool alustas oma kolmandat kooliaastat 7. septembril k.a.  piduliku aktuse-koosviibimisega. Aktusel ütles tervitussõnad proua suursaadik Marina Kaljurand, märkides, et meie kooli avamiskõne 2010. aastal oli esimene, mille ta pidas siia mandrile värskeltsaabununa, seega on see kooli talle eriliselt südamelähedane. Kingiks sai koolipere Johannes Silveti uhke inglise-eesti sõnaraamatu ja Lotte nuku, kes hakkab lapsi igal koolipäeva hommikul uksel tervitama. On isegi lootust, et Lotte ise jõuab selle kooliaasta jooksul lastele külla tulla.

Aktus jätkus õpetajate-õpilaste ettekutsumisega ja õpikute üleandmisega. Seejärel toimusid lühitunnid ja päeva lõpetas lõbus koosviibimine suupistetega.
Koolis on sel aastal 42 õpilast, neist 8 uued ja paistab, et järelkasvu on veel kõvasti peale kasvamas. Uue asjana sel aasta on kavas tutvustada lastele rahvatantsu meie tubli rahvatantsuema Anu Oinase eestvedamisel.
Loodame, et seda esimese päeva rõõmsat ja elevat meeleolu jätkub terveks aastaks nii õpilastele kui õpetajatele. On ju nii tore, et on ikka kool Washingtonis, kus eesti keelt ja meelt alles hoitakse.

 

Anu Grabbi
Washingtoni Eesti Kooli juhataja

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo