Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

louna florida seltsi jouludJõuluvana lastega. Seisavad vasakult: Tristan Robinson, Anna Robinson, Kaisa Kundla, Helina Hõim, Roosi Mihkelson, Simon Aas, Jõuluvana, Gabriela Lepp, Eva Karoliina Lepp. Istuvad vasakult: Heydren Truu, Aleksander Aas, Celina Van Schaik, Erik Hõim.  Pildilt puudub Jarrett Van Schaik.

 

Jõulupidu toimus 15. detsembril Boynton Beachi elegantses Benvenuto restoranis. Peo juhatas sisse Seltsi esimees Arno Kallas. Külaliste kogunemise ajal ja ka peo alguses mängis Tuuli Robinson klaveril eesti jõululaule.

 

Eestist päev varem Floridasse saabunud külaline Ly Unt Tallinnast esitas jõulupalve lauluga ,,Amazing Grace’’ ja veel mitu jõuluteemalist eesti laulu, mis kõik koosviibijate poolt tugeva aplausiga vastu võeti. Tema saatemuusika oli eelnevalt lindistatud Eestis. Järgnevalt laulis väike Anna Robinson. Teda saatis klaveril tema ema Tuuli Robinson. Peale kava lõppu serveeriti rikkalik lõunasöök.

ly unt tallinnasLy Unt Tallinnast esinemas.    Fotod: Haidor Truu


Lõunasöögi järel esitasid lapsed Terje Hõimu juhtimisel Haidor Truu luuletuse alusel koostatud näidendi ,,Kes lumes ’’.
Ja siis saabuski Jõuluvana (Erko Kundla) kinkidega.

 

Kingi kättesaamiseks tuli  igal lapsel esitada jõukohane  laul, luuletus või klaveripala. Lapsed olid seekord tublisti ette valmistanud ja esinesid pikkade salmide ning lauludega kuulajaskonna julgustuse ja kiiduavalduste saatel. Aga isegi kui salm ei olnud hästi selge, oli helde jõulutaat rahul ka ainult suure kallistuse või habeme paitamisega.

 

Jõuluvana lahkumise järel   serveeriti maitsev magustoit.

 

Jõulupidu oli väga meeleolukas, eriti oli see toredaks  elamuseks lastele, keda oli  seekord tulnud nii Eestist,  kui mujalt Floridast, arvukamalt kui varematel aastatel.

 

Pidu lõppes Alli Sibula lauluga ,,Jõuluaeg’’. Jõulupeo peakorraldajad olid Evi  Kallas ja Maire Riisma.

 

Helvi Inno 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo