Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

blossfeld1Jäätunud Hudsoni jõgi.    Foto: Marika Blossfeldt

 

 

blossfeldt2

Kirjutab fotode autor Marika Blossfeldt:

 

Hetkel (kolmapäeval, 8. jaanuaril) on +1 kraadi F Beaconis, NY, – sellist temperatuuri pole siin küll enne  olnud, mõni öö tagasi langes isegi - 4 F peale.

 

Hea, kui küte majas töötab nagu peab.

 

Meil kadus soojus laupäeval alumisel korrusel ära – õnneks tuli torumees ja lahendas selle kiiresti – boileris oli surve langenud ja ei suutnud radiaatorisse pumbata.

 

Panime elektriradikad käiku. Väljas käies kandsin kahte paari pikki aluspükse ja kahte paari kindaid.

 

Mina naudin talveilma, eriti kui lumi on maas – kõik muutub imeliseks nagu mu pildid jõest illustreerivad. Mulle meeldib kui lumi jalgade all krudiseb. Kõik on nii värske ja särav!

 

Nagu soomlased ütlevad: Pole halba ilma, on vaid halb riietus!

 

 

Merike Barborak (Mount Kisco, NY): Pärast nädalavahetuse sooja ja vihmast ilma saabus meilegi pakane, mis pani inimesed sallidesse ja mütsidesse mässima ning jalutatavatele koertelegi soojad joped selga.

 

Tänavatel oli näha vaid üksikuid inimesi, ja needki olid enamasti teel autodesse või poeustest sisse lipsamas. Kohalikus raamatukogus lõhkesid veetorud. Koolid saatsid juba eelneval päeval hoiatusteateid edasi, et tõenäoliselt saavad lapsed külmapühale (õnneks või kahjuks siiski sõitsid koolibussid ka hommikupakases).

 

Õnneks lubab ilmateade juba kohe soojemat ilma ja elu saab tavapäraselt edasi minna.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo