Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

03 lakewood

Telesaadet jälgimas, paremalt: Irene Verder, Virve Jakobson, Dagmar (Vaga) Pöntiskoski, Imbi Sepp ja Illa Toompuu. Laua otsas Dorothea Simonson. Teisel pool lauda Gilda Karu ning tagant poolt Ilvy Karu, Fred Foy jt.    Foto: Epp Kuhn

 

Viiu Vandereri ja Imbi Sepa korraldusel toimus ilus vana-aasta 2013 ärasaatmine ja uue aasta 2014 vastuvõtmine.

 

Kell neli alustati supi söömisega, mida pakkus Viiu Vanderer.

 

Siis vaadati televisioonist Eestisse saabuvat uut aastat ja president Toomas Hendrik Ilvese kõnet, lauldi kaasa eesti noorte kooriga vabariigi hümni ja siis jälgiti hoogsat kontserti. Kuid mõne minuti järel jäid  ekraanile saatepildid mängima ja meie hakkasime laulma.

 

Viiu oli paljundanud paksud laululehed, kus siis soovijate ettepanekul lauldi koos. Nauditi ka rikkalikku külmlauda, mis oli osalejate poolt kokku seatud üksteisest maitsvamate toitudega.

 

Lauad ehtis Viiu Vanderer ja need olid tõepoolest ülendavalt ilusad. Soomest külalisena viibinud Heikki Pöntiskoski laulis Soome jõulude tähistamisel kombeks saanud tähepoegade laulu, soome keeles "Tiernapojad", mida ajalooliselt tulid majadesse laulma vaesed üliõpilased riietatud kolmeks kuningaks ja tähepoisiks. Oli tore esitus!

 

Oma abikaasa Dagmariga (Vaga) laulsid nad ka duetti ja juhtisid hoogsalt koos praost Vagaga ja diakon Gilda Karuga ühislaule.

 

Oli hea koos olla ja tunda rõõmu üksteise seltsis.

 

Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo