Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ÜEKN-i üldkoosolek 19.-20. märtsil 2010 toob kokku 11 liikmesmaa  esimehed/esindajad sel aastal USA pealinna Washingtoni. Koosoleku kohaks on Eesti Vabariigi saatkond  Massachusetts Avenüül. Viimati peeti üldkoosolek EV Saatkonnas  1997. aastal.
Kahepäevane töökoosolek katab nii igapäevaseid tegevusi liikmesmaades kui ka arutlusi edaspidisteks aastateks. Liikmesmaade esindajatel on võimalus  esile tuua nii kohalikke olukordi kui ka kogu väliseestlaskonda hõlmavaid probleeme.
Aruanded eelmise aasta tegevusest on alati huvitavad; mis on juhtumas  Kiievis? Mida teeb Eesti Ühiskond Saksa Liitvabariigis, jne. On oodata ka huvitavat ettekannet Aho Rebas’elt, kes on  ÜEKN-i  otsene esindaja  Eestis.
ÜEKN-i liikmesmaade tegevuse ülevaated  ning ÜEKN-i esindaja Eestis, Aho Rebase aruanne, nii nagu ÜEKN-i 2009. a. aruandlus tegevuse ja majandusliku olukorra kohta on päevakavas reedel. Samal päeval arutatakse ka ESTO 2009 järelkaja ning 2010. aasta tegevuskava ja eelarvet. Ka ajaloo projekt tuleb arutlusele reedel.
Laupäeval toimuvad valimised ja juhatuse komplekteerimine kodukorra alusel.
Koosoleku pealtkuulajad on Eesti Vabariigi saatkonnas teretulnud.
Ülemaailmne majanduskriis  mõjutas ka ÜEKN-i sissetulekuid investeeringutelt, kuigi oleme juba tugevalt taastunud. Sellest tulenevalt jätkab ÜEKN  stipendiumite programmi 2010-2011 õppeaastaks. Loodetavasti üldkoosolek  kinnitab selleks  45-60 tuhande dollari suuruse summa.
Lisainfo: Jaak Juhansoo, tel.  508-553-2820; e-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Ylo Anson,  tel. 860-742-7868; e-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ÜEKN

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo