Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Hiljuti tunnustas Ameerika Matemaatika Ühing Dr. Terje Hõimu, kui parimat ülikooli matemaatika õpetajat Florida osariigis.
Dr. Hõim on juba seitse aastat olnud Florida Atlantic University Wilkes Honors College õppejõud. Kevadel 2009 premeeriti teda tenuuriga ja "associate" professori kohaga. Ta on koostanud ja õppeprogrammi sisse toonud uuenduslikke interdistsiplinaarseid kursusi nagu etnomatemaatika ja majandusmatemaatika. Samuti on tunnustust leidnud tema efek-tiivsed õppemeetodid ja hea suhtlemine üliõpilastega.
Nägusat auhinda vastu võttes ütles Dr. Hõim, et tema juhtivaks eesmärgiks on teha matemaatikat õpilastele huvitavaks ja tähendusrikkaks ning siduda seda ajaloo ja kultuuriga.
Dr. Hõim lõpetas Tartu Ülikooli matemaatika tea-duskonna 1995. a. magistri-kraadiga. Hiljem jätkas ta õpinguid Ameerikas Kent State Ülikooli juures Ohios, kus ta aastal 2000 kaitses oma doktoritöö väitekirja.
Dr. Hõim elab Jupiter, Floridas koos oma abikaasa Kurmeti ja kahe väikese lapsega.
Tekst ja foto:
Heiki Parts

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo