Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

kris soonik

 

Londonis resideeruva Kriss Sooniku (31) looming on müügil parimates pesubutiikides üle Ameerika. New Yorgis võib tema tooteid leida Opening Ceremony, Journelle ja Kaori´s Closet poodides.


Kui tihti Ameerikas käid? Satun New Yorki paar korda aastas.


Kohalikust töökultuurist: Mulle väga meeldib ameeriklaste otsekohene suhtlusviis. Nad ütlevad, kui neile midagi meeldib või kui ei meeldi. See on väga värskendav võrreldes näiteks inglastega, kellega läbirääkimised käivad alati "läbi lillede".


Kohalike kummalised harjumused: Kohvi joomise harjumus ikka täiesti hullumeelne. Ja nende kohvitopsidega linnas ringi jooksmine.


Mida ameeriklased eestlastelt võiksid sinu arvates õppida: Online banking!!! Meil on alati nii palju probleeme, et neilt raha kätte saada.


Sinu vaba aja meelelahutus: Ma võin lõputult kõndida, et rohkem linna tunnetada ja näha. Tavaliselt on mul linnas viibimised kohtumisi täis ja kui on võimalus, siis jalutan ühelt kohtumiselt teisele.


Parimad NYCi-elamused siiani: Brooklyn, Chelsea ja Soho on mu lemmiklinnaosad. Lemmik "coffice" on Toby´s Estate Coffee Williamsburgis. Sohos on lemmik lõunatamise kohaks Cafe Gitane (242 Mott Street). Lisaks on mul New Yorgi traditsiooniks alati maniküüris käia. Kohalikud soovitasid nagu ühest suust Top A Nailsi (137 Ave A). Olen ka rahul.


Eestis käies võtan alati kaasa: Ikka musta leiva.

 

Vaata tooteid ja blogi: kriss-soonik.com

 

Foto ja tekst: Anu Lill

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo