Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

lakewood1Marta Männik, Riina Treimuth, Krista Puström, Briana Deshaw, Alissa Saluri, Maria Star Zumpano, Luule Prima, Ülle Bucholz - esinejad Lakewoodi Tuluõhtu kavas.

 

Iga-aastane Lakewoodi Eesti Ühingu Tuluõhtu 8. novembril  möödus tänavu hoogsalt 50 külalise osavõtuga. Koguneti kella viieks ja nauditi huvitavat kava.

 

LEÜ esimees Erik Must tervitas külalisi ja soovis kõigile head peotuju.

 

lakewood2Krista Puström, Briana Deshaw, Riina Treimuth, Marta Männik, Ülle Bucholz.

 

Külalised olid pidulikes tualettides ja lauad olid maitsekalt dekoreeritud sügise motiivides, mis tekitas piduliku atmosfääri. Ainulaadses kavas esinesid LEÜ Eesti Kooli lapsed kandlemänguga, mida juhendasid osavalt õpetaja Ülle Bucholz ja Luule Prima. Kandled on tehtud Eestis ja toodi sealt, kui kevadel oli  Lakewoodis Eesti Koolide kokkutulek. Meeldiv oli näha, kuidas  rahvarõivais  noorem põlvkond mängis osavalt kandlel tuntud rahvaviise.


Klassikalise klaverisoologa esines Maria Star Zumpano, kes on ka Lakewoodi kiriku organist.  Suure üllatusena  esines 11-aastane Alissa Saluri moodsa tantsuga põnevas India kostüümis.  Alissa on Jessica ja Rein Saluri tütar ja Ülle ja Peep Saluri pojatütar.  Raske uskuda, et nii noor tantsija juba nii keeruka kavaga esineb.  Andekas Alissa on kolme aastaga tantsimises suuri edusamme teinud ja võime kindlad olla, et ta edaspidi  suurepärast karjääri teeb.  (Vt. täpsemalt ingliskeelsel leheküljel Alissa tegevuse kohta).  


Teadustaja oli Tõnu Vanderer, kes vahepeal rääkis ka naljajutte ja esitas naljanumbreid.


Lakewoodi Eesti Ühingu juhatus tänab lahkeid annetajaid, kes kuulutasid LEÜ trükitud Tuluõhtu kavas, mille koostas Tõnu Vanderer, endine LEÜ esimees.


Täname ka lahkeid toidu annetajaid, kes katsid piduliku maitsva “rootsi laua” ja mitmekesise magustoidu kohvilaua kookide ja “eesti kringliga”.


Pidu jätkus kahemehe ansambli saatel, kes mängis tantsuks tuttavaid viise.


Elav huvi loterii vastu võimaldas Lakewoodi Eesti Majale kena sissetuleku edasi tegutsemiseks. Loterii korraldajad olid Ingrid Karuks ja Karin Must. Täname kõiki, kes aitasid kaasa meie Tuluõhtu heale kordaminekule.  


Viiu Vanderer

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo