Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Nagu paneme tähele, on Lakewoodi seeniorid väsimatud. Rõõmuga võetakse osa ühisreisidest nii koosolekutel fotode saatel kui ka füüsiliselt koos mitmete asukohamaa seenioridega.
Märtsikuu kokkutulekul esines tuntud kõneleja ja kirjutaja Ülle Ederma reisikirjeldusega laevasõidust Lõuna-Ameerikasse. Ettekannet elavdasid mitmed väga ilusad fotod ja rõõmsate reisijate pildid. 8-liikmelises grupis oli mitmeid tuttavaid nägusid ja reis oligi olnud ülihuvitav. Kahjuks puudus seenioridel vastav arvuti, ja fotosid vaatasime DVD mängija abil. Milleks seletust vaja, on tõik, et fotod olid läbisegi läinud mängija tujukusest olenevalt, kuid Ülle Ederma tuli seletustega hästi toime ja nii leidsime end Tsiilis, Argentiinas, Uruguais, mis oma puhtuse ja korralikusega jättis kõnelejasse väga hea mulje, ning täitsa Lõuna-Ameerika lumises tipus koos pingviinidega. Ja nagu kruiisidel ikka, olid pakutavad toidud üksteisest meelitavamad.
Seeniorid jäid väga rahule oma kevadise kokkutulekuga, mis algas isegi lühikese aastakoosolekuga, kus üksmeelselt valiti endine juhatus tagasi ühe muudatusega. Sünnipäeva tähistajatele teeb telefonikõnesid nüüd Virve Jakobson Lydia Kesse asemel, kes on praegu haigestunud ja takistatud oma ülesannet täitmast. Esinaiseks jäi Airi Vaga, abiks Anita Pallop. Sekretäri ülsandeid jäi täitma Irene Verder ja laekuriks Imbi Sepp. Köögis aitavad kõik oma jõudu mööda, kuigi väsimatu ustav Imbi Sepp on peaperenaiseks. Tehnilise abistajana jätkab Uno Taps.
Märtsikuu kulmineerus Ülestõusmispühade ootuses, ja et ennast sügavamalt ette valmistada, tegid seeniorid kiirvisiidi Union City'sse, kus traditsiooniliselt toimus Kristuse kannatusmängu esitamine saalitäiele publikule.  Esitusele järgnes lõunasöök teatri vastas asuvas itaalia restoranis ja koju jõuti õhtuvidevikus.
Aprillikuu kokkutulek toimub kolmapäeval, 21. aprillil kell 2 p.l. Seekord on külaliseks Eha McDonnell New Yorgist, kes ka viib meid reisima, kuid praegu pole veel selgunud kuhu suundume. Ja nagu alati eelneb seenioride Ringi kokkutulekule praost Thomas Vaga teoloogiline loeng suures saalis. Tulge kõik!
Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo