Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Pärimusmuusikateemaline Metsaülikool 2010 kutsub!

Kas huvitud muusikast, kirjandusest, poliitikast või hoopis teatrist?
Tunned huvi  meeldejääva ja põneva nädala vastu kaunis looduses eesti keeles ja meeles?
Kõike seda pakub järjekorras juba  44. Kotkajärve Metsaülikool (MÜ), mis  toimub 21. – 28. augustil. Peateemaks on sel aastal pärimusmuusika – „Tahan olla!“
Pärimusmuusika on leidnud Eestis taas uue hingamise. Üha enam kohandavad noored muusikud vanu viise enesele meelepäraselt ning loovad seega uut eesti muusikat. Nii uusi suundi, muutusi kui ka igihaljast pärimusmuusika osa eesti kultuuris plaanib MÜ sellel aastal lähemalt käsitleda.  Põnevaid loenguid ja huviringe on oodata nii asjatundjatelt  Eestist kui ka Põhja-Ameerikast.
Traditsiooniliselt puudutab Kotkajärve Metsaülikool ka paljusid teisi Eestiga seotuid teemasid nagu poliitika, eesti keel – ja kirjandus, majandus, luule, sport ja teised.
Eestist on teiste seas oodata perekond Unduskit. Kui kirjandusteadlasest isa Jaan ja nahakunstnikust ema Maarja Undusk on oma viljaka loomekarjääri tipul, siis luuletajast tütar Ingel ja teatrikunstnik Marion alles alustavad oma tähelendu. 
Traditsiooniliselt toimuvad hommikused eesti keele – ja kõnegrupid, hulgaliselt huviringe ja sportlikku tegevust. Lastele on eraldi kava, nii et vanemad saavad nautida täiskasvanute programmi. Põnevat tegevust jagub ka ülikoolieas noortele. Lõõgastust pakuvad meeleolukad lõkke – ja filmiõhtud ning muidugi Kotkajärve saun.
Tule koos pere ja sõpradega!
Metsaülikool ootab Teid!
Lisainfo:
www.eesti.ca/mu
416 421 3812


Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo