Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

18. aprilli toimus New Yorgis erakorraline üritus – esimest korda osales New Yorgi eestlaste mees/nais-kond “Kalevipoeg” MS teadvustamiseks välja kuulutatud heategevuslikul kõnnil “MS Walk”.
Korraldajad Heli Sõrra ja Marissa Karuks olid kogunud mainitud grupi New Yorgi Eesti Maja baarimehe Kalev Saare toetuseks, kes hiljuti sai MS (multiple sclerosis) diagnoosi.
Ilm oli suurepärane ning kokku tuli Kalevi toetuseks kõndima rohkem kui kolmkümmend kohalikku eestlast. 
Ilusad “Kalevipoeg” T-särgid jagati kohalolijatele, ja meeskond asus teele loosungiga, mille olid valmistanud Leelo Linask ja “Vikerlaste” skaudid Connecticutis.
Matk algas Manhattani South Street Seaport-il, läks üle Brooklyn Bridge-i, ja tagasi Manhattanile.
Kalevil oli hea meel, et sõbrad ja tuttavad tulid kohale ja meeskonnal oli ka hea meel, et said pisut ennast liigutada ja samas toetada Kalevit.
Toetuskõndija

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo