Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Chicago Eesti Majas tähistati Eesti Vabariigi aastapäeva pühapäeval, 22. veebruaril. Peakõnelejana esines sisuka sõnavõtuga EV suursaadik Washingtonis Eerik Marmei, kes lisaks kõnele vastas ka publiku küsimustele.

 

Esines Juillardi kooli lõpetanud laulja Leo Radosavljevic, kes lisaks kahele klassikalisele palale laulis ka USA hümni. Enda valitud palad oli ta ka esitanud selle aasta alguses Faberge Ballil Pärnus. Järgnes tšellist Brendan Tarm, kes lisaks enda individuaalsele esinemisele oli kaasa toonud BEJA Kvarteti, kes üllatas publikut oma uskumatult kõrgel professionaalsel tasemel mängitud klassikalise muusikaga. Rõõmu pakkus ka Täienduskooli õpilaste esinemine, esineti mitmes vanusegrupis.


Ava- ja lõppsõna esitas Mehis Vahtra, kellel täitub viimane kuu Eesti Maja presidendi ametis. Ta jätkab EM Nõukogu liikmena.

 

Tema presidendiks oleku aeg on tähistatud tema võimekusega tuua Eesti Maja tegevuse juurde uusi noori ja tegusaid eestlasi. Eesti Maja võib julgelt edasi minna ja varsti oma 50. aastapäeva tähistada. Järgmised valimised toimuvad märtsis, valitakse uus president ja mitmed Nõukogu liikmed, kelle periood on lõppemas.


Aktus kujunes väga meeldivaks elamuseks, suuresti ka tänu sellele, et köögipersonaal oli jälle väga maitsva lõunasöögi valmistanud.   

   
Imre Pagi

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo