Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

chicagoFoto: Peeter Kontus

 

Chicago Eesti Kooli õpilased ja pered tähistasid meie armsa Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdiga Chicago Eesti Majas.


Programm koosnes kaunist luulekavast, mida esitasid kooli vanemad õpilased. Pärast seda tantsisid ja laulsid meie nooremad õpilased; nemad esitasid luuletusi ja laulu, mis oli kokku pandud kahest laulust, millega me ilmselt kõik oleme üles kasvanu – “Mu Koduke” ja “Kus on minu koduke”.

 

Siis laulsid ja tantsisid kõige pisemad kooliskäijad tantsu “Kükita”. Kava lõpetuseks esitasid koorilauljad “Meie koome kangast”, mille saatel nad ka meie kauni sinimustvalge lipu kokku põimisid.

 

Põnevust ja ärevust jätkus kõigile. Tore oli taas kokku tulla sellel tähtsal päeval, kus poisid olid lipsudes ja tüdrukud kandsid juustes kenasid rukkililli – kaunis eesti keel kõlamas kõikide huultelt.


Pille Armpalu McQuillen

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo